SEO - väljapaistmine Google otsingus | Spetsy Marketing | Turundus, veebilahendused
SEO ettevõte,
kes saab aru
Tõenäoliselt olete siin, sest
Teie veebisaiti ei leita üles
Teie veebisaidi liiklus on viimasel ajal vähenenud ja te ei tea, miks
Järsku on teie sissetulevate kõnede ja müügivõimaluste maht vähenenud
Loote uut veebisaiti ja soovite kiiresti uut ettevõtet käivitada
Kui mõni neist neljast valupunktist helistab kella, võite olla kindel – olete jõudnud õige ettevõtte juurde.
MEIE TEENUSED
Märksõnade uurimine ja strateegia
Spetsy on SEO-ettevõte, kes mõistab teie niši ja võib teie otsingumootorite järjestust spetsiifliste otsinguterminite puhul tõsta. Meie SEO spetsialist vaatab üle märksõnad, mille järgi teie veebisait on praegu järjestatud, koostab märksõnade sooviloendi ja viib läbi täiendava märksõnauuringu, et koostada nimekiri, mis on teie veebisaidi ja konkurentsimaastiku jaoks kõige mõistlikum.
Tehniline SEO
Teie veebilehe järjestus otsingumootorites võib paraneda veebisaidi tehnilise poole optimeerimisega, näiteks lehe kiiruse parandamisega. Nende vigade parandamine muudab otsingumootorite jaoks veebisaidi analüüsimise lihtsamaks. Ja kui teete otsingumootorid õnnelikuks, võib teie järjekord Google’i otsingus teid veelgi õnnelikumaks teha!
Kohalik SEO
Parandage oma ettevõtte kohalikku SEO edetabelit Google'i ettevõtte profiili või teenuse “Google'i minu ettevõte” (GMB) optimeerimisega ja tõmmake kliente ligi. Optimeerime teie GMB profiili ja haldame teie veebimainet, et teie jälgijaskonda kasvatada.
On-page SEO
Suurendage enda lehe võrgus nähtavust ja saate kvaliteetset liiklust. Spetsy's tagame, et meie SEO teenused on kooskõlas otsingumootorite parimate tavadega, et suurendada teie veebisaidi usaldusväärsust. Meie SEO eksperdid loovad ainulaadset ja väärtuslikku sisu, optimeerivad teie pealkirju ja HTML-märgendeid ning kasutavad kõrge eraldusvõimega pilte.
Anna meile teada
SEO tööriist
Meie eksperdid viivad tasuta läbi teie veebilehe analüüsi ning saadavad tulemused teie e-postile!

Saada